• Polski
  • English
  • Čeština
  • Latviešu

Szukaj

Kariera

Od 2004 roku jesteśmy przedstawicielem handlowym wiodących firm z branży badań biomedycznych i wyposażenia laboratoriów. Produkty i usługi takich dostawców jak Charles River Laboratories, The Jackson Laboratory, TSE-Systems, Allentown, ADInstruments, TriFoil Imaging Systems, Ibidi wykorzystywane są w codziennej pracy wielu jednostkach badawczych na terenie Polski.

Dołącz do nas!

Area Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie, lubelskie, warmisko-mazurskie, podlaskie
Numer referencyjny: ASM WARSZAWA

Główne obowiązki:

  • prowadzenie prezentacji produktowych zaawansowanych urządzeń do badań behawioralnych, metabolicznych i fizjologicznych jak również laboratoryjnych modeli badawczych,
  • podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z klientami na obszarze Polski,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje,
  • udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych,
  • opracowywanie planów sprzedażowych i raportowanie zgodne ze standardami firmowymi,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania dostarczanego sprzętu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe biologiczne, chemiczne, medyczne lub inżynieria biomedyczna – warunek konieczny,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego, medycznego lub naukowego poparte sukcesami – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5 tony,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia produktowe u naszych dostawców,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail info@animalab.pl.